Dom „Maj”

  • projekt domu
  • projekt domu
  • projekt domu
  • projekt domu
  • projekt domu

Charakterystyka

Opis projektu

Dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. W poziomie parteru dom rozdzielono na część mieszkalna i gospodarczą oraz WC. Część mieszkalną stanowi kuchnia połączona z pokojem dziennym i jadalnią, gdzie przewidziano duże okna z bezpośrednim wyjście na sąsiadujący z pokojem dziennym taras. Taras jest częściowo zadaszony przez nadwieszone poddasze. Ze strefy wejściowej pokoju dziennego prowadzą doświetlone oknami połaciowymi schody na poddasze, gdzie umieszczono strefę nocną, są to trzy pokoje, garderoba i łazienka. Z dużej sypialni można wyjść na balkon umieszczony od strony ogrodowej oraz przewidziano możliwość dojścia na stryszek.

Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Autor projektu zaplanował w nim pokój na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 3 sypialnie/pokoje na poddaszu oraz 2 łazienki. Dom przekryto dachem dwuspadowym.

Konstrukcja

Dom zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową. Schody wewnętrzne drewniane. Elewacja wykończona tynkiem oraz drewnem. Stolarka okienna drewniana

CENA: 1599 zł brutto